PROCES POWSTAWANIA STRONY

Znamy wymagania naszych klientów, dlatego dostosujemy się do ich potrzeb! Poniżej przedstawiamy schemat, który ułatwia i przyspiesza cały proces rozpoczęcia tworzenia strony internetowej

Zacznijmy od tego co właściwe jest Ci potrzebne aby posiadać stronę internetową:

 1. Hosting / Serwer WWW
  Niezależnie od wszystkiego potrzebujesz trochę przestrzeni w sieci. Na szczęście firm, które oferują takie usługi daleko szukać nie trzeba i jest w czym wybierać - co wybrać? To zależy od technicznych wymagań strony oraz przewidywanej ilości odsłon. Przy wybieraniu serwera/hostingu trzeba zwrócić uwagę na jego uptime (czas, w którym serwer jest uruchomiony i działa poprawnie) oraz miesięcznie/roczne limity transferu.
 2. Domena
  Twój uproszczony 'adres' w sieci. Nie chcesz przecież skomplikowanego ciągu znaków, którego sam nie jesteś w stanie zapamiętać. Dzięki domenom możesz stworzyć adres bazowany na nazwie Twojej firmy co bardzo ułatwi wyszukanie Twojej strony oraz umożliwi posiadanie spersonalizowanych skrzynek email - np: jan@twojafirma.pl.

Każda osoba zainteresowana stroną internetową powinna przedstawić czego potrzebuje, poniżej kilka rzeczy na które warto zwrócić uwagę przy wysyłaniu informacji. Natomiast jeszcze niżej, znajdziesz odnośnik do formularza który ułatwi wycenę i realizacje Twojego projektu Tobie i nam.

 1. Informacje: Krótki opis osoby/firmy, dla której przeznaczona ma być strona.
 2. Logo: Czy posiadasz już logo? Jeżeli nie warto o tym wcześniej wspomnieć.
 3. Strony / Podstrony: Pamiętaj o tym, żeby strona była intuicyjna dla internautów, podziel całą treść na odpowiednie sekcje.
 4. Zawartość: Prawdopodobnie nie masz jeszcze gotowych treści, ale jeżeli jesteś w stanie - przybliż nam ile tekstu oraz zdjęć planujesz zamieścić na stronie.
 5. CMS: czyli system zarządzania treścią, strona wymaga częstych aktualizacji? Możesz robić to sam poprzez specjalny panel administracyjny.
 6. Domena: Zarówno nazwa domeny, jak tytuł oraz słowa kluczowe są bardzo istotne dla wyszukiwarek; wysokie wyniki = więcej odwiedzających.
 7. Dodatki: Konkursy? Liczniki? Facebook?
 8. Wygląd: Projekt strony to indywidualna kwestia w pracy z Klientem, przy nim spędzimy pewnie najwięcej czasu. Nie korzystamy z gotowych szablonów - każda strona jest robiona od początku do końca w oparciu o Twoje potrzeby. Widziałeś stronę, która Ci się podoba? Podziel się z nami adresem, na pewno pokaże to nam kierunek przy projektowaniu.

Po przesłaniu tych informacji przygotujemy wycenę oraz wstępnie oszacujemy czas niezbędny do realizacji projektu. Przy stronach typowo informacyjnych czas realizacji nie przekracza tygodnia. Przedstawimy Ci wstępną koncepcję, odpowiemy na Twoje pytania i jeżeli się zdecydujesz na współpracę - przechodzimy do projektowania!

Od tego momentu zaczynamy działać razem. Na początku tworzymy graficzne przedstawienie kolorystyki oraz szkielet strony, podsyłamy całość do Ciebie i po akceptacji pracujemy z mniejszymi częściami - aż dojdziemy do pożądanego efektu. Kiedy projekt zostanie w pełni zaakceptowany, zawieramy umowę odnośnie wyglądu strony, pozostaje nam uzupełnienie treści i wdrożenie strony na serwerze.PORTFOLIOPOMOC ZDALNACERTUM
Bezpieczeństwo w sieci

Podpis Elektroniczny
Certyfikaty Email / SSL

NASI KLIENCI
Programy partnerskie: Oferujemy programy firmy InsERT: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant. Dodatkowo prowadzimy serwis dla klientów tych programów. Oferujemy program firmy MagresNET oraz prowadzimy wsparcie dla użytkowników tego programu. Xopero Backup – centralnie zarządzane rozwiązanie do backupów serwerów i stacji roboczych. Oferujemy programy wraz z serwisem produktów firmy Wapro:
Mag, Fakir, Kaper, Analizy, Gang, Best
Obsługujemy oraz serwisujemy klientów programu NET Hipermarket i NetAgent. Oferujemy kupno wraz z wsparciem technicznym oprogramowanie firmy SaldeoSmart. Oferujemy programy firmy Elisoft: Firma, Faktury oraz prowadzimy pomoc techniczną dla klientów tych programów. Oferujemy w sprzedaży autorskie programy firmy Acomnex oraz autorskie dodatki firmy Acomnex do programów firm InsERT oraz WAPRO