Serwis Komputerowy Ostrołęka

Komputer nie chce się uruchomić? Drukarka nie chce drukować? Zadzwnoń do nas! Oferujemy profesjonalną pomoc komputerową, na terenie Ostrołęki i okolic. Nie możesz podrzucić sprzętu do serwisu? Nic się nie stało, my przyjedziemy do Ciebie.

Oferujemy prosty i uczciwy system opłat. Płacisz tylko za to, co faktycznie zostało wykonane. Każda naprawa jest wyceniania indywidualnie po przeprowadzonej diagnostyce. Cenę naprawy ustalamy z góry, dzięki czemu znają Państwo całkowity koszt przed rozpoczęciem naprawy.

Poza naprawą komputerów stacjonarnych i laptopów zajmujemy się:

  • Usuwaniem wirusów i szkodliwego oprogramowania
  • Odzyskaniem dostępu do konta Windows
  • Instalacją i konfiguracją sieci przewodowych i bezprzewodowych
  • Optymalizacją systemów operacyjnych (Windows, Mac OS, Linux)
  • Doradztwem przy doborze sprzętu i oprogramowania
  • Odzyskiwaniem utraconych danych oraz archiwizacją
POMOC ZDALNACERTUM
Bezpieczeństwo w sieci

Podpis Elektroniczny
Certyfikaty Email / SSL

NASI KLIENCI
Programy partnerskie: Oferujemy programy firmy InsERT: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant. Dodatkowo prowadzimy serwis dla klientów tych programów. Oferujemy program firmy MagresNET oraz prowadzimy wsparcie dla użytkowników tego programu. Xopero Backup – centralnie zarządzane rozwiązanie do backupów serwerów i stacji roboczych. Oferujemy programy wraz z serwisem produktów firmy Wapro:
Mag, Fakir, Kaper, Analizy, Gang, Best
Obsługujemy oraz serwisujemy klientów programu NET Hipermarket i NetAgent. Oferujemy kupno wraz z wsparciem technicznym oprogramowanie firmy SaldeoSmart. Oferujemy programy firmy Elisoft: Firma, Faktury oraz prowadzimy pomoc techniczną dla klientów tych programów. Oferujemy w sprzedaży autorskie programy firmy Acomnex oraz autorskie dodatki firmy Acomnex do programów firm InsERT oraz WAPRO